פרסום באינטרנט


פרסומות קיימות מאז שהמסחר התחיל להתפתח כאשר המוכר של הסחורה או מספק השירותים החליט למשוך את תשומת הלב של הקונה או הלקוח, לא במקרה המילה “פרסומת” נגזרת מהמילה הלטינית Reclamare, כלומר “לטעון, לצעוק, למחות.” היום, “מנוע של סחר והתקדמות” זה הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו. פרסומת מלווה אותנו בכל מקום: ברחובות, בעיתונים, ברדיו, בטלוויזיה, וכמובן, באינטרנט.

יעילות ויתרונות של פרסום באינטרנט:

– זמינות לצרכן: בכל עת הוא יכול לקבל את המידע הדרוש על מוצרים / שירותים כמו גם נתונים ליצירת קשר עם המפרסם;

– יכולת של המפרסם להציג את המוצרים שלהם, להדגיש את כל יתרונותיהם, ובכך למשוך את תשומת לבם של צרכנים;

– יכולת של המפרסם לעקוב אחר היעילות של מסע הפרסום, דהיינו אחרי מספר הופעות הבאנר שלו וביקורים של לקוחות פוטנציאליים בעמוד האינטרנט שלו;

– יכולת של המפרסם לעשות שינויים מהירים בקמפיין הפרסום הנוכחי, להודיע על הנחות חמות, להוסיף מודעות ומילות מפתח;

– יכולת של המפרסם למצוא את הלקוח “שלו”, באמצעות פרסום בפורטלים בתחומים שונים (למשל, טיפולי שיניים, רהיטים, בידור, וכו ‘), שלקוחות מבקרים אותם באופן מכוון כאשר הם מעוניינים בדיוק בנושא הזה.

סוגי פרסום באינטרנט:

– באנרים (תמונה גרפית: בוהקת ואטרקטיבית, סטטית או אנימציה, שבאמצעות לחיצה עליה המשתמש נוחת מגיע לעמוד/ אתר של המפרסם)

– מודעות טקסט

– מיני אתרים

– סרטונים וכו ‘

נניח שיצרתם את אתר האינטרנט שלכם.  השאלות שעולות: מה לעשות איתו אחר כך, מתי הוא יהיה לרווחי וכיצד המשתמשים של רשת האינטרנט ידעו עליו?

אנחנו עונים: האתר שלכם זקוק לקידום אורגני באינטרנט. רק צריך לזכור שזו לא עבודה של רגע אחד, אולי תצטרכו לחכות לתוצאה יותר מחודש אחד. אבל! אנו מציעים לכם פתרון מהיר לבעיה הזאת. פיתחנו מערכת של שטחי הפרסום שלנו באינטרנט – פורטלים של אינטרנט שבהם תוכלו להציג את מודעות הפרסום שלכם ולקבל תוצאות גם ללא אתר משלכם.

במה אנחנו שונים מחברות רבות אחרות מסוג זה? זה פשוט מאוד! הפורטלים שלנו הם מאוד ידידותיים למנועי חיפוש כגון Google, Yandex, Yahoo, Bing, Yandex. לכן אנחנו עוזרים לעסקים חדשים לעלות מהר ברשת אינסופית של האינטרנט, כלומר לקחת את העמדות הראשונות בין אלפי עמודים שמופיעים עם שאילתת החיפוש.

לראות תוצאות של הפורטלים שלנו לפי מילות מפתח >>

לבחירתכם שטחים פופולריים באינטרנט המציעים לכם את אתריהם כדי לספר למיליוני גולשים באינטרנט על העסק שלכם:

1. www.vip.org.il

מדריך פרסום ומידע של ישראל

כאן מוצג מידע ” מא’ עד ת’ – על כל שירותים ומוצרים שאתם מציעים, מייצרים או למוכרים בישראל – באנר וטקסט. זוהי דרך מהירה ונוחה להעברת מידע לצרכנים על החברה שלכם. העסקים אשר מתפרסמים בפורטל הזה, עולים לעמדות הראשונות של מנועי חיפוש Google ו- Yandex. לפורטל יש גרסת מובייל המאפשרת למשתמש בלחיצה אחת ליצור איתכם קשר בטלפון או במייל, ועם לחיצה על Waze – להגיע אליכם במהירות. לאתר פרסום VIP יש קבוצות פופולריות ברשתות חברתיות: “פייסבוק”, Odnoklassniki””.

במדריך שלנו יש יותר מ -200 קטגוריות שונות של מוצרים ושירותים.

שפות: עברית, רוסית

2. www.mipeleozen.info

מדריך פרסום ומידע של ישראל

הפורטל מספק מידע על העסקים השונים של ישראל והשירותים שלהם.משתמשים יכולים למצוא את המומחה המתאים בקלות (מעצב, מורה נהיגה, רופא, שיפוצניק) או עסק (מסעדה, חנות): הקטלוג בנוי בסדר אלפביתי לפי קטגוריות. כאן נמצאים גם באנרים ברוטציה בלתי פוסקת, על ידי לחיצה עליהם משתמש מגיע לעמוד של המפרסם. גרסת מובייל של הפורטל מאפשרת למשתמש בלחיצה אחת ליצור איתכם קשר בטלפון או במייל, ובעזרת לחיצה על Waze להגיע אליכם במהירות.

שפות: עברית, רוסית

3. www.tiras.co.il

מדריך פרסום ומידע של ישראל

בפורטל זה, כמו בקלח תירס, נאספו כתובות של עסקים פרטיים שונים, שפועלים בהצלחה רבה בישראל, מספקים מגוון רחב של שירותים חיוניים לחיים נוחים של כל אדם. לדוגמא, יש רשימה של מומחים שעובדים 24 שעות ביממה ובכל שעת יום ולילה מוכנים לספק שירותים נדרשים דחופים (וטרינרים, עורכי דין, גני ילדים, אינסטלטורים). העסקים שמתפרסמים בפורטל זה, עולים לעמדות הראשונות של מנועי חיפוש Google ו- Yandex. גרסת מובייל של הפורטל מאפשרת למשתמש בלחיצה אחת ליצור איתכם קשר בטלפון או במייל, ובעזרת לחיצה על Waze להגיע אליכם במהירות.

שפות: עברית, רוסית

4. www.topdent.co.il

פורטל של רפואת שיניים בישראל

פורטל המכיל מידע על רופאי שיניים שעובדים בישראל, על ההתמחות שלהם. יש מנוע חיפוש שימושי לפי הערים בישראל. הרופאים והמרפאות שמוצגים בפורטל זה, תופסים עמדות מובילות של מנועי החיפוש Google ו- Yandex.  כואבת שן באמצע הלילה? בפורטל הזה תוכלו לימצא בקלות את הרופא הקרוב אליך ביותר שמקבל אנשים 24/7. המשתמש צריך שתלים? הוא ימצא בקלות את הכתובת של מרפאה מיוחדת. גרסת מובייל של הפורטל מאפשרת למשתמש ליצור קשר עם המרפאה, ובעזרת לחיצה על Waze להגיע אליה בקלות.

שפות: עברית, רוסית

5. www.mebel.buy-sell.co.il

פורטל של רהיטים בישראל

עיצוב פנים של הבית והכל שקשור אליו: עיצוב, ריהוט, וכו ‘ – אחד הנושאים הפופולריים ביותר. לכן אנחנו מספקים את שטח הפרסום הזה לכל העסקים שמייצרים, מייבאים ומוכרים רהיטים בישראל. החברות שמוצגות בפורטל הזה, תופסות מקומות ראשונים במנועי החיפוש Google ו- Yandex. גרסת מובייל של הפורטל מאפשרת למשתמש בלחיצה אחת ליצור איתכם קשר בטלפון או במייל, ובעזרת לחיצה על Waze להגיע אליכם במהירות.

שפות: עברית, רוסית

6. www.hagaleryaru.co.il

פורטל של ארגון אירועים בישראל

פורטל מיוחד שמציע מידע על העסקים שקשורים לארגון אירועים בישראל: אולמות אירועים, מסעדות, סלוני חתונה, להקות, צילום, וידאו ודברים אחרים שמיועדים לאירוע חגיגי והופכים אותו למיוחד ובלתי נשכח. העסקים המוצגים בפורטל הזה, נמצאים במקומות הראשונים בעמודים של מנועי החיפוש Google ו-Yandex. גרסת מובייל של הפורטל מאפשרת למשתמש בלחיצה אחת ליצור איתכם קשר בטלפון או במייל, ובעזרת לחיצה על Waze להגיע אליכם במהירות.

שפות: עברית, רוסית

7. www.nofesh.ru

פורטל של תיירות ונופש בישראל

כידוע, הרוב המכריע של אנשים שמתכננים חופשה, מחפש שירותים של סוכנויות תיירות באינטרנט. שטח פרסום Nofesh.ru נוצר במיוחד עבור עסקי תיירות שמתעסקים בהקבלה, הסעה, מגורים, ארגון טיולים ופעילויות פנאי לתושבי ישראל ולאורחי הארץ, כמו גם במתן שרותי תיירות ברחבי העולם. מספר הביקורים הענקי בפורטל והמקומות הראשונים במנועי החיפוש מבטיחים יעילות של פרסום האינטרנט בו, ועקב זה מאפשרים להרחיב את העסק, לרכוש לקוחות חדשים, להגדיל את הרווחים.  גרסת המובייל מרחיבה אפשרויות של המפרסמים לרכוש לקוחות שיכולים מייד לפנות לחברה שעניינה אותם.

שפות: רוסית

8. www.tiras.tv

לוח המודעות

לוח מודעות tiras.tv עוזר בקליק אחד לפרסם מודעה ברשת משותפת של לוחות מודעות בכל העולם. כאן נוח, יעיל: למכור, לקנות, לחפש עבודה, להציע מגוון רחב של שירותים. הסטטיסטיקה מראה כי אלפי משתמשים מדי יום נכנסים לפורטל הזה. גרסת מובייל מגדילה את המספר של משתמשים פוטנציאליים.

שפות: רוסית

9. www.doski.co.il

לוח המודעות

לוח מודעות DOSKI.co.il – שטח פופולרי לפרסום מודעות של ישראל בשפה הרוסית. פרסום מודעות על מכירות, חיפוש עבודה, שירותים רפואיים ואסתטיים בפורטל DOSKI.co.il נותן למשתמש אפשרות בקליק אחד לפרסם את המודעות שלהם בו זמנית ביותר מ -15 לוחות מודעות פופולריים בישראל. גרסת מובייל מרחיבה את הקהל של משתמשים פוטנציאליים.

שפות: רוסית

10. www.izruk-vruki.org

פורטל בינלאומי בשפה הרוסית

מדריך העסקים הבינלאומי הזה – תשתית טובה לפרסום מודעות על השירותים, רכישה-מכירה, חיפוש עבודה, משרות, אתרי נופש ודברים אחרים רבים.

11. www.date.mipeleozen.info

אתר היכרויות

בתר ההיכרויות “מפה לאוזן” אפשר להכיר ולדבר עם אנשים מעניינים בכל העולם. סרטוני פרופיל והודעות קוליות מעניקות אפשרות למשתמשים להביע עצמם ולהכיר בצורה יותר טובה אחרים.

12 www.5dmind.info

הטריטוריה הנשית: הורוסקופ ואבני זודיאק

שפות: רוסית

פורטל אינפורמטיבי-בידורי בשביל אלה שאוהבים להקשיב לכוכבים, להתייחס לתחזיות של האסטרולוגים ולדעת יותר על אבני חן, התאמתם לסימני זודיאק ובנוסף להשתמש בידע זה בבחירת קמע ומתנה לאדם יקר.

פורטלים בחו”ל:

13. Bestmd.ru

לוח הפרסום של מולדובה

בפורטל זה מוצג מידע מ’א’ עד ‘ת’ – לגבי כל עסק שירות ומוצר שמספקים מייצרים או מוכרים במולדובה – פרסומת טקסט או באנרים. השיטה המהירה והיעילה זו מסייעת להעברת המידע על החברה שלכם לצרכן. העסקים בפרסום בלוח זה עולים לעמודים הראשוניים בתוצאות של מנועי החיפוש כגון גוגל וYandex.

14. Bestpmr.ru (לוח פרסום של טרנסניסטריה)

בפורטל זה מוצגים לפרסום כתובות של ארגונים ועסקים שפועלים בהצלחה טרנסניסטריה, המספקים מגוון שירותים שנדרשים לחיים נוחים של כל אדם. כל יום מאות גולשים נכנסים לפורטל זה בשביל למצוא מומחה כזה או אחר, מוצר, שירות, נדל”ן, אתר נופש וכו’.

15. Best-md.ru

לוח פרסום של מולדובה וטרנסניסטריה

בפורטל זה ניתן לפרסם חינם ובתשלום מודעה מודעות בכל תחום: קנייה, מכירה, חיפוש עבודה ומומחים שונים. כאן אפשר למצוא שותף לעסק בקלות ולהזמין שירות או מוצר כזה או אחר.

הגישו בקשה לפרסום מודעה

או התקשרו : 054-7282133

צור קשר

מתעניין בהכלבניית אתרקידוםפרסוםוידאונגישות
x

OK

מתעניין בהכלבניית אתרקידום
פרסוםוידאונגישות
x

OK