וחטנג בנידזה


וחטנג בנידזה – הבעלים של רשת החנויות “רהיטי עדן”

וחטנג בנידזה – הבעלים של רשת החנויות “רהיטי עדן”
לא קל לשמור על העסק ולפתח אותו ועסק הרהיטים שלנו אינו יוצא דופן: צריך כל הזמן לבדוק מה קורה בשוק , איפה אפשר לקבל תנאים יותר טובים, לשמור על הקשר עם ספקים מישראל ומחו”ל. היום המוניטין העסקי של החברה תלוי, בין היתר, באתר שלה ובפרסום באינטרנט, אשר מוכיחים שאתם – שחקנים רציניים בשוק.

החנות הראשונה שלנו “רהיטי עדן” נפתחה באשקלון בשנת 2004 על שטח של 100 מ”ר. בשלב מסוים הבנו שאנחנו צריכים לספר על עצמנו באינטרנט. ניסינו פעמיים ליצור חנות האינטרנט שלנו, אך הניסיונות האלה לא צלחו: האתר לא היה פועל בגלל בנייתו הלא נכונה. בשנת 2011 פנינו לחברת פרסום WEB TIME, שביצעה את המשימה מצוין. כל מה שהובטח בהסכם של בנייה וקידום האתר – בוצע, כל הבקשות שלנו לגבי בניית חנות האינטרנט נלקחו בחשבון וסופקו. היינו מרוצים מאוד.

במשך 5 שנים שעברו מפתיחת חנות האנטרנט שלנו “רהיטי עדן” הצלחנו לא רק לחזק את העסק שלנו, אלא גם לעבור לאולם התצוגה החדש של 400 מטרים מרבועים באשקלון, וכן לפתוח חנות רהיטים באשדוד. ישנן מספר סיבות לזה ואחת מהן – קידום מוצלח באינטרנט. יתר על כן, בשנת 2014 בזמן המבצע הצבאי “צוק איתן” בגלל ההפגזות בלתי פוסקות בדרום הארץ ההכנסות בחנויות שלנו באשקלון ובאשדוד ירדו באופן משמעותי, אבל הצלחנו לשמור על העסק הודות למכירת רהיטים בחנות האינטרנט.

היום בחנויות הרהיטים שלנו מוכרים-יועצים במהלך פגישה עם הלקוחות לעתים קרובות משתמשים באתר כדי להראות את הדגמים החדשים, הגירסאות של צבעים, כי גם לאולם התצוגה הגדול ביותר לא ניתן להכניס עשרות אלף דגמים של רהיטים, ואילו חנות האינטרנט מאפשרת לנו לעשות את זה. כאן אפשר למצוא את הקטלוג המלא של המוצרים שלנו.
האתר שלנו נוח גם ללקוחות שיכולים לצפות במגוון הרהיטים שלנו מהבית, להתייעץ, לבחור ולדון עם בני המשפחה מה צריך לקנות לדירה חדשה או להתחדשות הפנים. כפי שאנחנו יודעים מהניסיון, הישראלים קונים רהיטים לפחות פעם אחת בשנתיים: למישהו נמאס מחדר השינה או ממערכת ישיבה בסלון, למישהו גדלו ילדים וצריך לחדש את חדר הילדים. בדרך כלל, לקוחות הולכים לקנות רהיטים לחנויות שהם סומכים עליהן, בטוחים באיכות המוצרים שלהן. ותפקידו של האינטרנט כאן מאוד חשוב. הפרסום שלנו וחנות האינטרנט שלנו מייצרים אמון בקרב הלקוחות ורוכשים מוניטין, מאשרים שיש לנו אכן מגוון רחב של רהיטים לכל טעם ולכל תקציב.

צור קשר

מתעניין בהכלבניית אתרקידוםפרסוםוידאונגישות
x

OK

מתעניין בהכלבניית אתרקידום
פרסוםוידאונגישות
x

OK