ז’אנה גלדישב


הבעלים של סטודיו לצילום

בשנת 2010 פתחתי את העסק שלי – סטודיו לצילום “ז’אנה גלדישב” בראשון לציון. כדי למשוך לקוחות הוצאתי מייד עלוני פרסום – פליירים, הפצתי אותם, ביקשתי מהלוחות שבאו אליי לספר לחברים ולמוכרים שלהם על הסטודיו שלי. אבל זה עדיין לא היה מספיק.
התחלתי לחשוב על האינטרנט, אבל התלבטתי לגביו, לא הייתי בטוחה שאני צריכה את זה, שזה יהיה יעיל ויביא לי לקוחות חדשים. קצת פחדתי לקחת סיכונים. אבל אחרי שראיתי פרסומות של המתחרים שלי באינטרנט, השתכנעתי שגם אני צריכה פרסום באינטרנט .
כדי לפרסם את העסק שלי באינטרנט פניתי לחברהTIME WEB, העובדים שלה הראו לי בדוגמאות של לקוחות אחרים איך זה ייראה ואהבתי את זה. אחר כך הציעו לי את האופציות של פרסומות וגרפיקה, טקסט על השירותים שלי וגם את זה אהבתי. אחרי כחודשיים בערך התחלתי לקבל טלפונים מהלקוחות שיידעו עליי מהאינטרנט.

אני רוצה לומר שאני מאוד מרוצה מעבודת הצוות של חברה WEB TIME, אהבתי את הגישה המקצועית שלהם, האחריות, רצון לעזור ולהציע איך לעשות טוב יותר. מאוד נעים לעבוד איתם. כעת אנו ממשיכים לשתף פעולה, הם מתקשרים אליי, שואלים מה קורה, אנחנו מעדכנים את הפרסום. אני מאוד מרוצה ואני ממליצה לכל מי שכמוני מתלבט אם הוא זקוקים לפרסום באינטרנט או לא, לקחת את הסיכון ולנסות.

צור קשר

מתעניין בהכלבניית אתרקידוםפרסוםוידאונגישות
x

OK

מתעניין בהכלבניית אתרקידום
פרסוםוידאונגישות
x

OK