דינה רצ’ינסקי


הבעלים של רשת גני ילדים “דין דון” בבאר שבע

פניתי לצוות של WEb Time לעזרה בתקופה הקשה ביותר של החברה שלי – גן הילדים “דין דון”. הגן שלנו, שפעל במשך 15 שנים, פתח סניף חדש באזור חדש לחלוטין של עירנו, ללא אפשרות לבדוק את הסביבה וכו’. חוץ מזה, לגן לא היה אתר, והחברה שלכם הבטיחה לנו לבנות אתר אינטרנט.
הבנות, סאשה ואוליאנה, בנו את האתר בהתייעצות איתי! האתר יצא נפלא, עונה לכל הדרישות שלי. “הטריק” האחרון שהומצא על ידי סבטלנה היה מוצלח במיוחד – הפעמונים באתר שמצלצלים, ועל כך אני מודה לה מאוד! כל השאלות והבעיות נפתרו בהתחשבות בצרכים שלי: כל בקשה שלי לאיגור מרגוליס ולראשי החברה סבטלנה או פיודור בוצעה באותו יום. ולקראת החג של השנה החדשה 2016 פיודור וסבטלנה הביאו לגן שלנו עץ אשוח.
האתר היה מוכן, המשכנו את העבודה אך עדיין חסרו לנו ילדים. אז פיודור וסבטלנה הציעו לנו שירות חדש, שזה היה ממש החלום של החיי: להעביר סדנאות בערוץ הטלוויזיה “סטייל”.
שמחנו לקבל את ההצעה והעברנו 4 סדנאות, עדיין אפשר לצפות בהן בערוץ “סטייל”. העניקו לנו סרט נהדר על הגן שלנו. הסרטונים הוצגו בכל מקום: בטלוויזיה, בין ההורים, הורים רבים פרסמו את הסדנאות בפייסבוק.
וכך התקדמנו עם הגן.
היום בגן יש 4 קבוצות מלאות, ההורים מתעניינים ב”סדנאות”, מדברים עליהן, מעלים את הנושאים האלה באסיפות הורים. אגב, במשך שנות פעילות הגן למדו בו לפחות 800 ילדים, לא נגזים אם נגיד שחלק ענק של אוכלוסיית הילדים בבאר שבע עבר “דרך הידיים” של המחנכים הנפלאים שלנו, בעלי הרמה המקצועית הגבוהה ביותר. מביאים אלינו בכורות, אחר כך את האחיות והאחים שלהם, את אחייניהם ושכניהם, ועכשיו אנחנו כבר “סבתות” – הבוגרים הראשונים שלנו מביאים אלינו את ילדיהם!
הייתי ממליצה לכולם לפנות לצוות מקצועי של Web Time! כאן תוכלו לקבל רעיונות חדשים איך לקדם את העסק שלכם, אילו שיטות ואפשרויות קיימות. לאורך כל השנה ילוו אתכם אנשים שאוהבים את עבודתם, יודעים לעבוד, שהם באמת מומחים ברמה גבוהה! האווירה חברותית, רצינית ונעימה. המשרד יפה! אני אוהבת מאוד את התכונות העסקיות של פיודור ואת הכתף העדינה והחזקה של סבטלנה, את החוכמה שלה!

אני רוצה גם לציין את המקצועיות של העיתונאית יבה ושל הצלם ולדימיר שגילו המון טקט, סבלנות, יכולת לעבוד גם בתנאים לא פשוטים, עם קבוצת ילדים בגילאים בין 0 ל -5 שנים!
כולכם עשיתם הרבה מאוד בשביל הגן שלנו! הפכתם לקמע שלנו! תודה לכם!
אני מאחלת לכם המון הצלחה בתחום הלא קל שלכם!
דינה רצ’ינסקי וצוות הגן “דין דון”.

צור קשר

מתעניין בהכלבניית אתרקידוםפרסוםוידאונגישות
x

OK

מתעניין בהכלבניית אתרקידום
פרסוםוידאונגישות
x

OK