אודות


החברה שלנו WEB TIME הוקמה בשנת 2009, אחרי 10 שנים של עבודה מוצלחת באינטרנטבמהלך השנים האלה הפכנו לסוכנות מרכזית לבנייה, תמיכה טכנית וקידום של אתרי אינטרנט, יצירת פרסומת ופרסום באינטרנטלרשימה זו הוספנו לאחרונה שירות חדש הפקת ופרסום סרטונים.

אנו עובדים עם כל המעוניינים להציג את עצמם לפני קהל רחב, למצוא לקוחות פוטנציאליים של המוצרים השירותים שלהם:עם אנשי עסקים, יזמים, בתי עסק ועם מוסדות ללא כוונת רווח, עם לקוחות פרטיים.

המטרה העיקרית שלנו לספק ללקוח פתרון יעיל ומסוגנן בעניין של קידום העסק שלו באינטרנט, אשר כולל את השלבים הבאים:

בניית אתר האינטרנט בהתחשב בניתוח של השוק הפוטנציאלי;

קידום אתר באינטרנט;

פרסום באינטרנט.

חבילת השירותים שלנו נעשית באופן אינדיבידואלי עבור כל לקוח, על פי התקציב המוסכם, ומסופקת ללקוח בדיוק במועד שנקבעבאמצעות טכנולוגיה מודרנית, אנחנו מספקים שירותים מקיפים בתחום קידום ופרסום עסקים באינטרנט.

אנחנו נותנים תשומת לב רבה לאיכות של המוצרים שלנו, שנוצרו בהתאם לדרישות האחרונות למוצר באינטרנטבפרט, אנחנו בונים:

– אתרים רספונסיביים אתרים אוניברסליים, מותאמים לשימוש בכל הגאדגטים, כולל טלפונים ניידיםכלומר, אתר האינטרנט שלך, אשר אנחנו נבנה, יעלה ויתאים לכל רזולוצית מסך טלפון נייד;

אתרים מותאמים לכל הדפדפנים  אתרים עם העימוד הנכוןשמאפשר למשאב אינטרנט להיקרא נכון ולהיות מוצג כראוי בכל הדפדפנים (הפופולריים ביותר הם Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox­, Internet Explorer ועוד.);

אתרים עם תכונת נגישות” – נגישים לאנשים עם מוגבלויות, את האתרים שלנו אדם יכול להתאים אישית לעצמו: לשנות את גודל הפונט, את צבע הרקע ואת הצבע של האותיות.

עד עכשיו פיתחנו יותר מ -200 פרויקטים עם רמות מורכבות שונות, תוך לקיחה בחשבון בקשות של לקוחות ואת החידושים האחרונים בתחום טכנולוגיית המידע.

אנחנו צוות מגובש שמקדיש לך את עצמו כל יום, כדי לספר על העסק שלך לאלפי לקוחות חדשים ברשת אינטרנט עצומה!

הלקוחות שלנו

צור קשר

מתעניין בהכלבניית אתרקידוםפרסוםוידאונגישות
x

OK

מתעניין בהכלבניית אתרקידום
פרסוםוידאונגישות
x

OK