וידאו


כדאי לראות ולשמוע פעם אחת לפחות….

חברת WEB TIME מציעה לכם שירות חדש – יצירת סרטון וידיאו. עלילת סרטון נכונה, צילום מקצועי ומונטאז’ תקין – שיטה פועלת לייצר תדמית טובה לחברה שלכם. הסרטון מאפשר להציג באופן גלוי מה תחום העיסוק שלכם וגם להצהיר על עצמכם כאיש מקצוע בתחום כזה או אחר.

אפשרויות הפקת סרטון:

– עלילה (וידאו המכיל טקסט אינפורמטיבי של המנחה וכן ראיון עם מומחים בחברה שלכם);

– ראיון עם מומחה (התייחסות המיוחדת שלך בנושא כזה או אחר שקשור לתחום האינטרסים שלך)

צילום וידאו מאפשר להציג את הצדדים הטובים ביותר של החברה שלכם, לגרום להתעניינות בה ולייצר אמון בקרב צופים, להעביר פרטים מסוימים לגבי השירותים או המוצרים. זה בהחלט תורם למוניטין חיובי של החברה שלכם.

פרסום סרטוני וידאו באתר החברה שלכם, במשאבי מידע של חברת WEB TIME, ברשתות החברתיות וביוטיוב בסופו של דבר מסייעים להשגת לקוחות חדשים וקידום פעילותכם בשוק.

מלבד יצירת סרטוני וידאו אנו מציעים לכם לקחת חלק בתוכנית ״כיתת אומן״.

״כיתת אומן״ הינו המדריך שלכם בתחום הלייף סטייל!

התוכנית ״כיתת אומן״ מעבירה ידע בצורה חוויתית על עולם הסטייל, זהו פרוייקט ייחודי של ערוץ ״סטייל״ הישראלי בשפה הרוסית. התוכנית הראשונה בסדרה עלתה לאוויר ב-6 ביולי 2015.

כל פרק אורך כ-20 דקות ועוסק בנושא אחר, תמיד קשור לסגנון החיים הטובים. המידע בתוכנית מועבר בצורה קלילה ועוסק באופנה, בריאות, לימודים, תחומי עניין מגוונים ולא רגילים, עניינים אקטואליים שמתקשרים לאורח חיים, או בקצרה כל נושא שאפשר לקטלג תחת ההגדה ״סטייל״ החיים הטובים. כל תוכנית נושאת בתוכה טיפים להגשת החלומות והשאיפות שלנו: שינוי המלתחה, שיפוץ בבית, דרך מקורית לבילוי סוף השבוע, ללמוד ליצור משהו במו יידיך ולשנות את אורח החיים ובכך להעלות את האיכות שלהם.

אל תפספסו! כל יום חמישי!

בשעה 21:00 בערוץ “סטיל” התוכנית “מאסטר קלאס”. HOT – 116; YES – 207.

וגם – כל יום שישי, את הגיליון האחרון של “מאסטר קלאס”!


בשעה 17:15 בערוץ 9!

 

 

צור קשר

מתעניין בהכלבניית אתרקידוםפרסוםוידאונגישות
מתעניין בהכלבניית אתרקידום
פרסוםוידאונגישות